Sesje Wygrywa … czyli wyniki konkursu!

Moi Drodzy,

Ogłaszam wyniki Konkursu fotograficznego!

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie :).

Monika z PHOTOSFERA miała nie lada zadanie. Wasze komentarze były naprawdę wzruszające i słodkie, były wiersze i szczere, prosto z serca refleksje :). Przyznam, że  ja miałabym problem, żeby wybrać tylko jedną osobę. Ale cóż, konkursy niestety rządzą się takimi prawami i już.

Monikę ujęła odpowiedź Ewy 🙂

Długo się zastanawiałam dlaczego to moje małe bliźniaki miałyby zostać wybrane do niepowtarzalnej sesji zdjęciowej…Może dlatego, że sama jeszcze nie wiem jak słodko wyglądają, jakie śliczne i pełne oczekiwań oczka mają, jak wyglądają ich buzie gdy się radują, gdy śpią, gdy płaczą z niecierpliwością oczekując zainteresowania. Na razie mogę tylko sobie wyobrażać. Czuję je pod moim sercem,a mąż słyszy szum i dotyk ich ruchów, gdy troskliwie i z nadzieją co wieczór tuli nasz brzuszek i zbliża się do naszych małych pociech przez pępuszek prowadząc najważniejsze na świecie negocjacje, opowiadając dzieciom jakie mają być słodkie, zdrowe i radosne. Może właśnie dlatego powinny zostać upamiętnione na tej sesji, ponieważ jakie są i będą po narodzinach się okaże, ale dla nas pozostają długo wyczekiwanym owocem miłości, a także największym szczęściem i darem jaki mogliśmy w życiu otrzymać.

Gratuluję Ewie 🙂 i proszę o przesłanie na adres: [email protected] nr telefonu do kontaktu w celu uzgodnienia terminu wykorzystania nagrody :).

A tym, którym się nie udało zapraszam do odwiedzania mojego bloga, bowiem już wkrótce kolejny konkurs:)!!!

Jeszcze raz gratuluję!!!!

Sesje Wygrywa … czyli wyniki konkursu!
Zagłosuj na ten post

Udostępnij:

7 comments

 1. Jejku….Bardzo dziękuję 😀 Nie spodziewałam się, że mi się uda urzec Panią Monikę 🙂 Podczas czytania komentarzy pozostałych mam, które były równie wspaniałe. Bardzo się cieszymy i nie możemy doczekać 🙂 Z pewnością zaprezentujemy wyniki sesji na blogu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam pozostałe mamy 🙂

  1. Ewa gratuluje i liczę, że się odezwiesz po sesji 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

 2. gratuluje mamie Ewie!

 3. Gratulacje dla Ewy!!! Już nie mogę sie doczekać jak wypadnie sesje z bliźniakami!

  Ewa liczymy że pokażesz na blogu?

  Szkoda że nie wygrałyśmy my ale i tak skusze się na sesje u Pani Moniki bo robić zdjęcia!!!

  Pozdrawiam Anulaa

  1. Ja również liczę, że Ewa pokaże nam zdjęcia z sesji 🙂 Koniecznie!!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.