„Chwile Ojca i Dziecka” – Konkurs na stronie www.rodzina.gov.pl

Jesteś ojcem, który zdecydował się na wzięcie urlopu ojcowskiego? Dobrze sprawdzasz się w roli taty, ale już wiesz, że ojcostwo ma swoje blaski i cienie? Poznałeś jasne i ciemne strony „siedzenia z dzieckiem w domu”?

Jesteś matką, która podzieliła się urlopem macierzyńskim ze swoim partnerem? Już wiesz, że tata zawsze sobie poradzi i przestałaś co chwilę dzwonić do domu, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku? Twój partner niespodziewanie przestał używać sformułowania „siedzieć w domu”?

Jesteś tylko obserwatorem, ale nie możesz wyjść z podziwu, jak doskonale radzi sobie z opieką nad dzieckiem Twój przyjaciel, sąsiad lub brat, a nawet zazdrościsz maluchowi takiego taty?

Zapraszamy – podziel się swoimi obserwacjami – weź udział w naszym Konkursie fotograficznym zatytułowanym „Chwile Ojca i Dziecka”

Czekamy na zdjęcia promujące ideę urlopów rodzicielskich branych przez ojców i czas spędzany przez ojca z dzieckiem. Zdjęcia wzruszające i zabawne. Dokumentujące chwile beztroskie i pełne obaw. Zdjęcia, na których widać, że tata i dziecko, to zgrana ekipa. Na których uwieczniłeś/aś, pierwszy spacer, pierwszy ząb, pierwszy krok…

Konkurs prowadzony jest na portalu społecznościowym Facebook w ramach oficjalnego profilu Kampanii społecznej promującej zmiany legislacyjne w zakresie urlopów dla rodziców https://www.facebook.com/tatanaurlopie

NA TWOJE ZDJĘCIA CZEKAMY: od 27 listopada 2013 r. (godz. 12:00) do 13 grudnia 2013 r. (godz. 24:00)

SPOSÓB DOSTARCZENIA ZDJĘĆ: zdjęcia prezentujące „Chwile Ojca i Dziecka” należy wysyłać na adres: [email protected]. Zdjęcia będą publikowane w galerii zdjęć na portalu, a wybrane prace także na tablicy profilu.

REGULAMIN KONKURSU: jest zamieszczony na stronie i portalu FB. Do konkursu zdjęcia może nadsyłać każdy. Zdjęcie powinno przedstawiać ojca z dzieckiem w wieku do lat 3 (przesyłane zdjęcia nie mogą naruszać dóbr osobistych osób widniejących na fotografiach).

Do zgłoszenia należy dołączyć (do pobrania ze strony):

formularz zgłoszeniowy
oświadczenie o wyrażenie zgody na rozpowszczeninie wizerunku (skan podpisanego dokumentu)

KRYTERIA WYBORU LAUREATÓW:

Laureatów wybierze Jury, w składzie:

Pan Łukasz Polinceusz z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich
Pani Joanna Wilczak-Wyszkowska z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
Pan Zbigniew Kajdanowski, Przedstawiciel Wykonawcy – Partner of Promotion (szczęśliwy ojciec dwójki dzieci)

NAGRODY:

kupon uprawniający do rodzinnej sesji zdjęciowej za miejsce pierwsze
odznaka i statuetka za miejsce pierwsze
odznaka i statuetka za miejsce drugie
odznaka i statuetka za miejsce trzecie
dyplom za miejsca I – III

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie zwycięzców (miejsca I, II, III) odbędzie się 17.12.2013 r. (zwycięzcy zostaną także poinformowani o wygranej drogą mailową).

Oficjalnego wręczenia nagród dokona Minister Pracy i Polityki Społecznej podczas Kongresu Ojców w dniu 19 grudnia 2013 r.

źródło:www.rodzina.gov.pl

„Chwile Ojca i Dziecka” – Konkurs na stronie www.rodzina.gov.pl
Zagłosuj na ten post

Udostępnij:

1 comment

  1. wielki plus za używanie prawidłowej nazwy – urlop ojcowski, a nie „tacierzyński”, cokolwiek to ma znaczyć 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.