Ćwiczenia na 4 tydzień akcji: FiguraSprzedCiąży!

To już 4 tydzień ale ten czas szybko płynie! Bardzo cieszą mnie Wasze efekty choćby te najmniejsze  i widzę że sie nie poddajecie!  tak trzymać. Poniżej  ćwiczenia  do wykonania w 4 tygodniu akcji.

Pamiętaj o Nagrodach 🙂

Co  tydzień  nagrodzę kosmetykami firmy M’onduniq Cosmetiques Professionnel najbardziej aktywną Mamę! (będę brała pod uwagę Twoje zaangażowanie, postępy, efekty i  codzienną  aktywność  w grupie).

Po 30 i 60 dniach   nagrodzę kosmetykami firmy M’onduniq Cosmetiques Professionnel – aż   5 MAM!   ( prezenty  łącznej wartości 500zł )

Dodatkowo  nagroda specjalna (kosmetyki firmy M’onduniq Cosmetiques Professionnel powędrują do kolejnych  3 osób, które zmotywują  i zwerbują do ćwiczeń   jak największą liczbę Mam ( np. wśród swoich znajomych).   Do dyspozycji będą zdjęcia promujące akcje – wystarczy że udostępnisz je na swoim Facebooku.

Nagroda główna w akcji:  Wróć do figury sprzed ciąży:

Do wygrania zaproszenie do  wspaniałego  salonu Day SPA  NATURIOSKA BEAUTY INSTITUTE  w Łodzi . Zwyciężczyni akcji wybierze się razem ze mną na całodniowe zabiegi do DAY SPA gdzie oddamy się w ręce specjalistów :).

Dodatkowo  nagroda specjalna powędruje do kolejnych  3 osób, które zmotywują  i zwerbują do ćwiczeń   jak największą liczbę Mam ( np. wśród swoich znajomych).   Do dyspozycji będą zdjęcia promujące akcje – wystarczy że udostępnisz je na swoim Facebooku.

 

*Poznaj sponsor akcji który przygotował dla Was cenne nagrody :) !

 

Jeszcze nie jest za późno dołącz  do nas !

Jeśli pragniesz  mieć piękniejszą sylwetkę na Lato –  koniecznie  weź udział w AKCJI!

Dołącz do specjalnej grupy na Facebooku – jeszcze nie jest za późno!

fb-big

Ćwiczenia na 4 tydzień akcji: FiguraSprzedCiąży!
Zagłosuj na ten post

Udostępnij:

2 comments

  1. Kiedy zwyciezcy poprzednich tygodni?

    1. Na grupie dawałam informację, że jutro opublikuję zwycięzców za 2 i 3 tydzień. Niestety mała obsuwa spowodowana moim urlopem. Teraz już wszystko będzie na bieżąco.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.