Zakończenie I akcji ‪ #‎FiguraSprzedCiąży – Nagrody otrzymują…..

60 dniowa akcja ‪#‎FiguraSprzedCiąży‬ dobiegła końca. Dla wielu z nas to nie koniec a dopiero początek drogi dbania o swoją sylwetkę i praca nad zdrowym trybem życia. Z dnia na dzień przybywa do grupy coraz większa liczba nowych mam, które chcą wrócić do figury sprzed ciąży. Może nie wszystkie są tak na 100% aktywne ale na pewno jest w nich siła zmiany nastawienia do ćwiczeń i diety. Organizując tą akcję, wiedziałam, że w grupie będzie łatwiej się zmobilizować, motywować i wspierać podczas dni zwątpienia. Sama jestem mamą i wiem jak trudno się nam ruszyć i zacząć działać. Dzięki tej akcji uwierzyłam, że można osiągnąć swoje cele jeśli tylko będzie się miało determinację i motywację w was wszystkich do działania. W Grupie siła!

Chciałam bardzo gorąco podziękować Olli Sportsmama za poprowadzenie tej akcji. Zasługą powodzenia tego projektu była niewątpliwie charyzma i osobowość Oli – trenerki, również mamy – która pokazuje nam, że bycie mamą maluszka wcale nie jest przeszkodą do aktywnych ćwiczeń. Olu bardzo Ci dziękuję.

 Chciałabym również podziękować wszystkim Wam, które wzięłyście udział w tym projekcie.Tak naprawdę to wy jesteście dowodem na to, ze akcja miała sens i odniosła wielki sukces. Osiągnęłyście wspaniałe efekty i dalej będziecie kontynuować tą pracą nad swoją sylwetką.

Dziękuje też naszemu sponsorowi akcji M’onduniq Professionnel i Naturioska Beauty Institute , który ufundował wspaniałe nagrody, w tym nagrodę główną – Dzień w Day SPA ( wraz z zabiegami)

Mam też już długo wyczekiwane wyniki za 60 dni waszych zmagań z ćwiczeniami w akcji #FiguraSprzedCiąży. Tutaj brałam głównie pod uwagę waszą dużą aktywność w formie wrzucania na grupę waszych zdjęć obrazujących efekty ćwiczeń.

Dziewczyny jestem z was bardzo dumna! :)   Nagrodą za 60 dni ciężkich ćwiczeń jest:

Balsam silnie regenerujący z olejem arganowym.

Otrzymują  je następujące dziewczyny (kolejność jest przypadkowa).

 1. Ewa Krakowian
 2. Eweliny Wysk
 3. Ewelina Korecka
 4. Żaneta Toporek
 5. Klaudia Jedynak

Nagrodę specjalną również Balsam silnie regenerujący z olejem arganowym otrzymują:

1. Karola Joanna

2. Monika Wieliczko

3. Aleksandra Tomaszewska

* Dziewczyny prześlijcie proszę swoje dane adresowe + nr tel dla kuriera na adres e-mail:  [email protected] Na maila czekam do  27.07.2014 r.

Gratuluję !!!!

Dla przypomnienia jeszcze info na temat nagrody głównej.

Pozostaje jeszcze Nagroda Główna o którą będą walczyły 3 dziewczyny

Nagroda główna w akcji:  Wróć do figury sprzed ciąży:

Do wygrania zaproszenie do  wspaniałego  salonu Day SPA  NATURIOSKA BEAUTY INSTITUTE  w Łodzi . Zwyciężczyni akcji wybierze się razem ze mną na całodniowe zabiegi do DAY SPA gdzie oddamy się w ręce specjalistów :)

Zrzut ekranu 2014-05-13 o 09.16.32

NATURIOSKA BEAUTY INSTITUTE to przyjemne, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie DAY SPA w Łodzi. Dzięki połączeniu wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej jest doskonałym miejscem dla osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i kosmetyków ale również niezwykłej i wyjątkowej obsługi. Specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety gwarantują spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce specjalistów i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów. W ofercie SPA posiada pełną gamę podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zaawansowanych i innowacyjnych zabiegów z wykorzystaniem urządzeń i kapsuł. Dodatkowym atutem z pewnością są konsultacje z dermatologiem, kosmetologiem, dietetykiem, wizażystą czy projektantami i stylistami wizerunku.

Zabiegi w SPA:

• Elektrostymulacja

• Kapsuły SPA

• Power Slim Studio

• Masaż Bańką Chińską

• Drenaż Limfatyczny

• Liposukcja Ultradźwiękowa CAVILIPO 40KHZ

• Liposukcja LIPOSHOCK RF + VACUUM

• Zabieg Antycellulitowy CELLUSHOCK RF TRIPOLAR

 

 Sami wybierzecie zwyciężczynię akcji: #‎FiguraSprzedCiąży 🙂  więcej już wkrótce na blogu!

 

Zakończenie I akcji ‪ #‎FiguraSprzedCiąży – Nagrody otrzymują…..
Zagłosuj na ten post

Udostępnij:

8 comments

 1. Czy beda nagrody pocieszenia dla pozostałych 2 dziewczyn jeżeli nie wygrają dnia w SPA?

  1. Dla dziewczyn, które przeszły taka drogą na pewno sponsor przygotuje prezenty niespodzianki 🙂

 2. Czy te dziewczyny, które to wygrały nie wezmą udziału w finale?

  1. W finale wezmą udział 3 dziewczyny. Jedną wybiorę ja, jedną Ola i jedną sponsor. Zwyciężczynię wybiorą uczestniczki akcji, członkinie grupy. Wyniki już wkrótce na blogu.

 3. Aniu bardzo ale to bardzo dziękuję, nie spodziewałam się:) Jeszcze nigdy nic nie wygrałam :* <3

 4. Aniu bardzo dziękuję!!!! <3 Jestem naprawdę zaskoczona, tym bardziej, że jeszcze nic nigdy nie wygrałam!!!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.