Niespodzianka dla dwóch finalistek akcji #FiguraSprzedCiąży

Mam dla dwóch pozostałych finalistek akcji #FiguraSprzedCiąży bardzo dobrą wiadomość. Sponsor akcji  M’onduniq Cosmetiques Professionnel  oraz NATURIOSKA BEAUTY INSTITUTE widząc wspaniałe efekty ćwiczeń i zaangażowanie postanowił ufundować nagrody pocieszenia dla dwóch pozostałych finalistek.

Nagrodę – Balsam silnie regenerujący z olejem arganowym otrzymują:

  1. Eweliny Wysk
  2. Patrycja Pietrzak

* Dziewczyny prześlijcie proszę swoje dane adresowe + nr tel dla kuriera na adres e-mail:  [email protected]. Na maile czekam do 15.08.2014

Gratuluję !!!!

Z kolei Patrycja Mizak (zwyciężczyni nagrody głównej) i ja już wkrótce oddamy się w ręce specjalistów s Salony Day SPA  NATURIOSKA BEAUTY INSTITUTE  w Łodzi. Na blogu też pojawi się obszerna fotorelacja z tego wyjątkowego dnia :) .

Zrzut ekranu 2014-05-13 o 09.16.32

NATURIOSKA BEAUTY INSTITUTE  to przyjemne, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie DAY SPA w Łodzi. Dzięki połączeniu wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej jest doskonałym miejscem dla osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i kosmetyków ale również niezwykłej i wyjątkowej obsługi. Specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety gwarantują spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce specjalistów i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów. W ofercie SPA posiada pełną gamę podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zaawansowanych i innowacyjnych zabiegów z wykorzystaniem urządzeń i kapsuł. Dodatkowym atutem z pewnością są konsultacje z dermatologiem, kosmetologiem, dietetykiem, wizażystą czy projektantami i stylistami wizerunku.

Zabiegi w SPA:

• Elektrostymulacja

• Kapsuły SPA

• Power Slim Studio

• Masaż Bańką Chińską

• Drenaż Limfatyczny

• Liposukcja Ultradźwiękowa CAVILIPO 40KHZ

• Liposukcja LIPOSHOCK RF + VACUUM

• Zabieg Antycellulitowy

Miłej niedzieli 🙂

Niespodzianka dla dwóch finalistek akcji #FiguraSprzedCiąży
5 (100%) 1 głosów

Udostępnij:

3 comments

  1. Gratulację! Super są te kosmetyki!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.