Wyniki konkursu z Lego Duplo

Dzisiaj wyniki konkursu z Lego Duplo. Będzie zwięźle , krótko i na temat.

W sumie było aż 116 komentarzy. Dziękuję bardzo za tak niebywałe zaangażowanie. Przeczytałam wszystkie wasze komentarze  z szerokim uśmiechem na twarzy. Jak zwykle mnie nie zawiedliście, odpowiedzi były bardzo twórcze i niestandardowe.  Jednym słowem miałam trudny orzech do zgryzienia. W podjęciu decyzji pomógł mi sponsor nagrody i ostatecznie wyłoniliśmy zwycięzców. Krótko –   Zestawy klocków Lego Duplo trafią do:

unnamed

1, Kathrina1987

Kto Ty jesteś?
– Klocek Lego…i chcę się pobawić z Tobą kolego. Lubię dzieci małe i duże a w szczególności ich uśmiechnięte buzie. Gdy się razem bawimy, przenosimy się w wyobraźni różne krainy. Razem poznajemy kształty, kolory i cyferki i dziś Ty będziesz konduktorem tej kolejki. Mamusia nie musi się bać, że klocek znajdzie się w Twoim brzuszku, gdyż jestem przystosowany do Twoich paluszków. Razem czas mile spędzimy i w swoim towarzystwie się nie nudzimy. Jestem klocek lego i zapamiętaj drogi rodzicu i Ty koleżanko i kolego:
– z jestem po to by się z Tobą bawić
– aby nowym wyzwaniom czoła stawić
– żebyś mógł uczyć się przez zabawę,
– abyś miło i kreatywnie spędzał czas
– i zawsze z uśmiechniętą buzią wracał do nas.
Klocki LEGO duplo dzieci uwielbiają ponieważ: zachwycają kolorami, są wspaniałe do manipulowania: składania, budowania, burzenia, dopasowywania, dzieci mogą je klasyfikować ze względu na kolor, kształt itp, można poszerzać zestawy bez obaw, że coś nie będzie do siebie pasować.

2. Paweł

Taka kolejka to marzenie nie tylko dziecka już sobie wyobrażam mojego synka i sam siebie jak bawię się pociągami, wagonikami i innymi elementami tej o kolejki. Dla mnie klocki zawsze miały duszę bawiłem się nimi jako dziecko, i mają one taką jakąś niesamowita magię , dlatego staram się dla dziecka kupować właśnie takie zabawki które wspierają jego rozwój i inspirują do działania i budowania a to Lego Duplo potrafi na pewno. . Synek się bardzo chętnie nimi bawi ponieważ są bardzo kolorowe, mieszczą mu się w łapce ,i nieźle już sobie z nimi radzi a ma 16 miesięcy .Nasza kolekcja l jak na razie nie jest to jakaś imponująca kolekcja ale pierwsze klocki już mamy i się nimi bawimy . A kolejka bardzo zachęca do zabawy poprzez to że jest taka idealna , kolorowa i jakby zaczarowana dzięki niej można nauczać dziecko kolorów, liczb i logicznego myślenia.:) Lego lubię za ich jakość wykonania, dobrze przemyślane poszczególne elementy i ogromne możliwości zabawy – to jest  to co daje duplo dzieciom i nie tylko. A ja uwielbiam te chwile które spędzam z synem tarzając się po dywanie , czy to budując konkretną budowle czy po prostu układając klocki kolorami lub układając je jak popadnie .Ale czasu jaki spędzam z synem wspólnie na zabawie i te cudowne chwile które między innymi z lego wiążemy są bezcenne. Czas mija dzieci dorastają i nawet nie spostrzeżemy kiedy z małego dziecka staje się nastolatkiem . A lego łączy pokolenia i wyzwala dziecko w każdym człowieku.
A ostatni widok moich dzieci to ja z żoną na podłodze , 3 naszych starszych dzieci , najmłodszy synek w środku i wszyscy układali klocki. Starszaki oczywiście doroślejsze modele a my z maluszkiem duplo i jakże wspaniale nam razem było. Nikt nie zabierze mi tych wspomnień i właśnie to daje lego duplo, ale oczywiście sam zakup nie rozwiązuje sprawy ,potem trzeba jeszcze znaleźć czas na zabawę z dzieckiem i samemu się nim na chwile stać:)

A teraz krótki wierszyk
Pociąg stwarza nam możliwości bardzo wiele,
oj wile i wiedzą o tym moi przyjaciele
Po torach wagoniki mkną jak zaczarowane ,
i nasz pociąg zawsze na czas nas dowiezie,
Bo dzielny jest i wytrwały, ja w niego bardzo ale to bardzo wierzę!

Gratuluję zwycięzcom  i proszę zwycięzców o przesłanie na adres: [email protected] swoich danych adresowych i nr telefonu (dla kuriera) w celu przesłania nagrody.  Na maile czekam do 24.11.2014 r.

Raz jeszcze dziękuję pięknie wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

IMG_0043

Wyniki konkursu z Lego Duplo
Zagłosuj na ten post

Udostępnij:

7 comments

  1. Będę pamiętać o tym następnym razem i próbować wykrzesać coś z głowy oryginalniejszego 🙂 pozdrawiam

  2. Ja nie twierdze że wybrane odpowiedzi są złe, ale zadanie konkursowe było sformułowane tak czy inaczej: „odpowiedz na proste pytanie….” nie było mowy o napisaniu historyjki czy sytuacji z życia codziennego jak dzieciaki się bawią klockami z rodzicami. dlatego uważam że nie są to prawidłowe odpowiedzi akurat do tego konkretnego zadania konkursowego 🙁

    1. Rozumiem, że możesz czuć się zawiedziona. Nie mniej jednak nagrodzone prace zawierały odpowiedź na pytanie konkursowe. A to, że ktoś wybrał właśnie formę historyjki czy wierszyka było wyróżniające się i docenił to sponsor nagrody.

  3. A ja jestem trochę zawiedziona bo pytanie konkursowe miało dot 3 powodów dlaczego klocki lego,a nie jakiejś historyjki czy wierszyka. Sądzę iż skoro było ściśle sprecyzowane pytanie konkursowe, to powinny być wzięte pod uwagę tylko takie odpoiwedzi.

    1. Sponsorowi nagrody spodobały się niestandardowe prace, które zawierały odpowiedź na pytanie konkursowe. Uznał, że czas poświęcony na skonstruowanie takiej odpowiedzi wymagał dużego zaangażowania i postanowił te prace nagrodzić.

  4. Bardzo dziękuję za wybranie naszego zgłoszenia. Od rana mamy super nastroje 🙂

  5. Gratulacje dla zwycięzców :))

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.