Witaj szkoło! – czyli nie ma to jak kolorowa wyprawka szkolna

Już wkrótce, rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wiele, z Was ma dużo obaw przed pierwszym dniem w przedszkolu czy szkole. Dla dziecka to znacząca zmiana i niekiedy towarzyszy temu niepokój. Dzieci są od siebie różne. Jedne bardzo szybko się aklimatyzują w nowej szkole czy przedszkolu, inne z kolei będą na to potrzebowały nieco więcej czasu. Warto umilić im ten milowy krok, kolorową wyprawką dopasowaną do ich osobowości i temperamentu.

Z własnego dzieciństwa pamiętam, że zawsze po wakacjach, ciężko było wrócić z powrotem do obowiązków szkolnych. Zawsze jednak, perspektywa zakupu nowych zeszytów i przyborów szkolnych napawała mnie dużym optymizmem i motywacją do powrotu do szkoły.

Mnie osobiście urzekła tegoroczna pomysłowa wyprawka Empiku. Z punktu widzenia ucznia wyprawka musi pasować do jego osobowości i upodobań, a dla nas rodziców najważniejsze jest, by była praktyczna. Dlatego właśnie na empikowych półkach i w empik.com znalazłam przybory, w których funkcjonalność idzie w parze z wyglądem.

DSC_0025

Uczniowie na pewno docenią wygodne zeszyty z podziałkami, dzięki którym w jednym brulionie można prowadzić notatki z wielu przedmiotów. Przybory do pisania są wyprofilowane tak, by zapewnić intuicyjnie poprawny chwyt i zapobiegać ześlizgiwaniu się palców – co jest szczególnie ważne w przypadku najmłodszych uczniów. Długość i średnica są idealnie dopasowane do niewielkiej dłoni, gwarantując optymalną kontrolę podczas pisania. Niska waga redukuje nakład potrzebnej siły i ułatwia precyzję. Co więcej na stalówce jednego z modeli znajduje się buźka, kiedy dziecko widzi symbol z uśmiechem, oznacza to, że prawidłowo trzyma pióro. W empiku znajdują się tez przybory dla osób leworęcznych – np. specjalnie wyprofilowane nożyczki czy pióra, dzięki którym wszystkie wycinanki i szlaczki będą równe, a litery wykaligrafowane.

DSC_0023

DSC_0016

DSC_0024

DSC_0033

Mnie urzekły plecaki z kolekcji Paperdot, która powstała w trzech różnych wzorach. Pierwszy z nich nawiązuje do popularnych azteckich pasów i jest w wyrazistych, choć pastelowych kolorach. Drugi to klasyczne moro. Natomiast trzeci, w którym dominuje intensywny fiolet, przywodzi na myśl dżunglę. Te trzy desenie ozdabiają zarówno plecaki, torby, piórniki, jak i zeszyty czy teczki.

DSC_0035

DSC_0029

DSC_0026

 Jestem pewna, że każde dziecko będzie zadowolone z takiej kolorowej wyprawki szkolnej.

A Wasza wyprawka szkolna już gotowa?

Witaj szkoło! – czyli nie ma to jak kolorowa wyprawka szkolna
3.7 (73.33%) 6 głosów

Udostępnij:

2 comments

  1. Tak wszystko znadziesz na stronie i stackonarnie w empiku też sa ❤️? Można dostać oczoplonsu tyle jest pięknnych różmosci do szkoly/przedszkola.

  2. Ja jak zawsze spóźniona!

    Przespaceruje sie do Empiku zobaczyć na żywo produkty na zdjęciach wyglądają ładnie.
    Aniu znasz ceny ? Czy te produkty mozna tez kupic na ich stronie?

    pozdrawiam Kasia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.