Mój album malucha po raz drugi

Natalce prowadziłam album małego dziecka i kiedy urodziła się Ninka, też postanowiłam wypełniać taki album dla niej. Uwielbiam takie pamiątki. W pamiętniku dziecka znajdziecie mnóstwo miejsca by zanotować najważniejsze wydarzenia z życia waszego dziecka: urodziny, pojawienie się pierwszego ząbka lub pierwsze wypowiedziane słowo. Możecie zachować też pukiel włosów lub odciski małych stópek. Wszystko w pięknej oprawie graficznej, z mnóstwem miejsc na własne zdjęcia, które kiedyś z rozrzewnieniem będziecie oglądali z dorosłą córką lub synem. Książeczka – pamiętnik pierwszych miesięcy życia dziecka – jest dostępna w wersji dla dziewczynek i dla chłopców. To świetny pomysł nie tylko na zatrzymanie tego najpiękniejszego czasu we wspomnieniach, ale również na miły prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Prowadziłam tez dziennik maluszka. Jeżeli szukacie czegoś, co pozwoli wam opanować chaos pierwszych dni, wybierzcie właśnie tą książeczkę. Pomoże ona kontrolować pory karmienia, zmiany pieluszek i rozwój dziecka. Wiele dzienniczków zawiera również „babcine” porady, kiedyś przekazywane z pokolenia na pokolenie, bez których żadna młoda mama nie może się obejść.

A czy Ty prowadziłaś album dziecka lub dziennik dnia i nocy?

Mój album malucha po raz drugi
5 (100%) 2 głosów

Udostępnij:

3 comments

  1. Rewelacyjny wpis. Zainspirowałaś mnie! Dzięki 🙂

  2. Tak prowadziłam taki album dla syna (ma już ponad 4 lata) i nawet niedawno mu go pokazałam, tyle zdjęć tyle uśmiechów i wspomnień.. na nowo przypomniałam sobie i obejrzałam jak 'dorastał’ ? po raz pierwszy razem z nim ! Nie zakupiłam jeszcze albumu dla córki (ma już prawie 9 miesięcy) ale koniecznie muszę to zrobić bo to fantastyczna pamiątka.

    1. Tak, zdecydowanie polecam :). Myślę, sobie, ze moje już nastoletnie dziewczyny będą miały w przyszłości świetna frajdę :).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.