Nowa ramówka bloga

W Hiszpanii naładowałam akumulatory a teraz pracuję nad nową ramówką bloga :).  Dzieci, domowe obowiązki, gotowanie,  prowadzenie bloga, własne zdrowie i wygląd – to wszystko wymaga czasu, którego mam wrażenie ciągle mi brakuje. Może Ty również tak masz? Często poświęcam go na rzeczy, które nie mogą czekać, bo w przypadku dzieci zawsze coś wypadnie nieprzewidywalnego, czym trzeba się priorytetowo zająć. Każda choroba moich dzieci, wybija mnie z rytmu. Dzieci są dla mnie najważniejsze. Potrzebują mnie jako mamy, tej która, utuli i i choć w minimalnym stopniu ukoi ten ból. Dopiero wieczorem żałuję, że znów nie udało mi się napisać notki na bloga czy pójść na fitness. Zawsze byłam osobą zorganizowaną i lubiłam mieć wszystko zaplanowane. Tak po prostu lepiej mi się funkcjonowało. A od kiedy mam dzieci to z planowaniem bywa różnie i wszystko jest uzależnione właśnie od nich. Cały czas jednak doskonale się w organizacji i planowaniu dnia codziennego. Z biegiem lat mogę przyznać, że rutyna i stały, z góry zaplanowany schemat dnia ułatwia funkcjonowanie całej naszej rodziny. Dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą czego mogą się spodziewać. To chyba tyle prywaty.

Teraz blog. Bloga prowadzę już 5 lat i traktuje go jak swoje trzecie dziecko. Ogrom pracy w niego włożyłam i nie zamierzam na tym poprzestać.

Ale teraz do meritum …

Na moim blogu będą się dalej  pojawiały historie moich czytelniczek. Po odsłonach w statystykach widzę, że ten cykl bardzo przypadł wam do gustu i przynajmniej jedna taka historia z „życia wzięta” będzie się pojawiać raz w tygodniu na blogu.

Będą też nadal artykuły dotyczące dzieci, aspektów prawnych i mnie samej. Po odsłonach widzę, że artykuły dotyczące np. pielęgnacji moich włosów czy moich ulubionych perfum bardzo przypadły wam do gustu.

Będą częściej pojawiały się recenzje książek ( i tych dla mam i dla dzieci), bo je również bardzo lubicie.

Planuje mocno rozwinąć nieco już zapomnianą u mnie na blogu kategorię: gotowanie.

Będą się pojawiały przepisy dla dzieci, dla fit matek oraz coś cięższego, mięsnego dla ojców.

Mam nadzieje, że uda mi się to wszystko zrealizować w najbliższym czasie i efekty tego zobaczycie na blogu.

I na koniec dla moich wspaniałych czytelniczek mam prezent z okazji jutrzejszego dnia Mamy:  15%  zniżki na piękne zegarki Daniel Wellington 

Ja Wam muszę przyznać, że zawsze o takim marzyłam :). Jest przepiękny!

Kod zniżkowy brzmi: pamietnikmamy i jest ważny do 15.06.2018.

A Ty o czym chciałabyś jeszcze poczytać na moim blogu?

Nowa ramówka bloga
5 (100%) 8 głosów

Udostępnij:

2 comments

  1. Aniu, przepięknie wyglądasz. Uważam, że zdecydowanie za mało Twoich zdjęć na blogu :). Ps. Zegarek jest śliczny i bardzo Ci pasuje :).

    1. Dziękuje Alicja bardzo :). Pracuje nad tym by było więcej moich zdjęć :). dziękuje za komentarz.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.