Recenzja książki „Jak zmieniłam życie w rok”

Na zimowe wieczory chciałam wam polecić do przeczytania książkę Malwiny Bakalarz. Malwinę poznałam osobiście na początku swojej drogi blogowania i okazała się być naprawdę dobrym człowiekiem. Fantastyczna koleżanka, mama i żona :). Zapraszam na moją recenzję :).

Niekiedy wszystko układa się jak sobie wymarzymy. Sukcesy, kariera, awans, ślub, kochający mąż, rodzina… Aż przychodzi ten moment, gdy zamiast kolejnego zwycięstwa pojawia się porażka. I to ona zmusza nas do zatrzymania się i zastanowienia dokąd zmierzamy.

„Jak zmieniłam życie w rok” nie jest kolejnym poradnikiem o osiąganiu sukcesów zawodowych. To piękna opowieść kobiety, która miała wszystko: kochającą rodzinę, dziecko, karierę, sukcesy, dom… Ale i ona natknęła się na porażkę, w jednej z najważniejszych dziedzin życia – nie mogła zajść w drugą ciążę. To skłoniło ją do przyjrzenia się swojemu życiu. Czy jego ocena wypadła pozytywnie?

Malwina Bakalarz prowadzi poczytnego bloga Bakusiowo. Jakiś czas temu zdecydowała się opisać swoje doświadczenia w książce. To kronika zmian, jakie wprowadziła w swojej codzienności, zmieniając jej obraz.

Z humorem i ciepłem prowadzi czytelników przez opowieść. Pokazuje drobne pomysły, dzięki którym jej życie się zmieniło. W dowcipny sposób opisuje jak je wprowadzała i jakie przyniosło to skutki. Wszystko to łączy z odrobiną filozoficznych przemyśleń o życiu, zdrowiu, obowiązkach, rosnącym tempie życia i codziennym zagonieniu.

„Jak zmieniłam swoje życie w rok” to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy szukają swojej drogi. Pozwala się zatrzymać, spojrzeć na swoje życie i zrobić bilans. Ten, dla wielu czytelników będzie z pewnością pierwszym impulsem do wprowadzenia zmian, tak jak to się stało w przypadku Malwiny.

Malwina dziękuję za książkę <3

Recenzja książki „Jak zmieniłam życie w rok”
5 (100%) 2 głosów

Udostępnij:

3 comments

  1. Pędzę do księgarni po książkę !

    Aniu dziękuje za inspirację <3

  2. Nie czytałam tej książki, ale myślę, że watro dać jej szansę 🙂

  3. Kolejna pozycja na mojej liście 🙂 Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.