Jakie książki do nauki języków dla dzieci?

Księga angielskich, francuskich, hiszpańskich i niemieckich słówek to bogato ilustrowany słownik obrazkowy dla dzieci od lat 7.  Piękne, wieloelementowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą dzieci w wyjątkową podróż do takich krajów jak: Anglia, Francja, Hiszpania i Niemcy.

16 kolorowych rozkładówek przybliży słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, zwierzęta, zawody, rodzina, kształty, pory roku.

Ponadto z „Księgi angielskich słówek” dowiecie się co Anglicy jedzą na śniadanie? Jak po angielsku życzyć komuś „wszystkiego najlepszego”? Jak zapytać o drogę i kupić bilet?

W „księdze hiszpańskich słówek”  pomysłowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą małych odkrywców w wyjątkową podróż samolotem, zjedzą smaczny obiad w restauracji, zobaczą z bliska tygrysa i zawitają na rodzinne przyjęcie.

Z „księgi francuskich słówek” dowiecie się co Francuzi jedzą na śniadanie? Jak po francusku życzyć komuś „wszystkiego najlepszego”? Jak zapytać o drogę i kupić bilet?

Z „księgi niemieckich słówek” poznacie wyrażenia przydatne w codziennych sytuacjach, np. w sklepie czy u lekarza.

A jakie Ty mi polecisz książki do nauki języków dla dzieci? 

Jakie książki do nauki języków dla dzieci?
Zagłosuj na ten post

Udostępnij:

1 comment

  1. Dziękuję za polecenie, właśnie szukałam czegoś takiego dla mojej córki :).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.