Blog PamietnikMamy.pl  oficjalnie wystartował w czerwcu 2013 roku 

Z tego miejsca chciałam Ci bardzo podziękować za to że czytasz te słowa. Na łamach bloga się  dzieliła nie tylko swoim doświadczeniem, informacjami na tematy związane z samym macierzyństwem, ale również wskażę przepisy prawne chroniące kobiety w ciąży. Będzie też coś o dobrej książce i gotowaniu, które tak naprawdę odkryłam w stanie błogosławionym. Będzie także o modzie niemowlęcej ( prześlicznych ubrankach obok, których nie można przejść obojętnie)  Będą także podróże i mamine konferencje – obiecuję Ci że będzie się działoo!

 Mam na imię Ania i jestem szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. Natalka ma 5 lat a Ninka ma 18 miesięcy.

 Jestem  absolwentką UJ na wydziale Prawa i Administracji i specjalizuję się w prawie pracy (ochrona kobiet w ciąży )

 Jeśli  masz problem / pytanie chętnie Ci pomogę  > kliknij tu <

Znajdziesz mnie również na portalu eDziecko.pl należącego do Agory, gdzie w roli eksperta odpowiadam na pytania dotyczące  urlopów macierzyńskich i rodzicielskich więcej  tu  www.edziecko.pl/rodzice/

 

27 comments

 1. Witaj Aniu! Wszystkiego najlepszego dla Natalki Pamiętam jakby to było wczoraj jak czekałam na post o Jej narodzinach a to już rok, a moja Julia będzie miała już 10 miesięcy. Pozdrawiamy

  1. Dziękuję bardzo !!! 🙂 <3 Dzisiaj Natalka będzie zdmuchiwała jedną świeczkę ma mafinie a już w niedziele będzie urodzinowe przyjęcie 🙂 Bardzo mi miło, że pamiętałaś. Pozdrowienia dla Ciebie i Julci 🙂

 2. witam . chciałam napisać e-maila ale nie wyszukuje mi go 🙁 . mam pytanie i chciałabym prosić o radę . otóż moja prawie 8 miesięczna córeczka ssa dwa palce (środkowy i wskazujący) . jak mam ją tego oduczyć ? proszę o pomoc .

 3. Szanowni Państwo;
  Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach w partnerstwie z Telewizją Polską SA Oddział Terenowy w Katowicach, od 01.10.2013 roku rozpoczęła realizację projektu „Mama i tata równi w pracy i w domu – Ogólnopolska kampania na rzecz promocji idei równych szans”.

  Chcieliśmy zaprosić wszystkich Państwa do odwiedzin naszej strony oraz korzystania z usług doradczych w zakresie prawa, doradztwa zawodowego oraz psychologicznego.
  W najbliższym czasie ogłoszony zostanie konkurs na najlepszego bloga „Godzenie ról zawodowych z rolami rodzinnymi”. Zapraszamy do udziału w konkursie !!!

  Kilka słów o naszym projekcie. Głównym celem projektu jest upowszechnienie i identyfikacja najlepszych praktyk oraz promocja idei równych szans w szczególności wśród osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem lub wychowaniem dziecka, jak również wśród pracodawców w obszarze równego dostępu do zatrudnienia poprzez przeprowadzenie ogólnopolskiego kompleksowego zespołu działań promocyjno – informacyjno – doradczych.
  Projekt realizowany jest w okresie od 1 października 2013 roku do 30 listopada 2014 roku.
  W ramach projektu realizujemy ogólnopolski cykl konferencji i seminariów informacyjno-promocyjnych.
  Seminaria regionalne odbędą się jeszcze w Lublinie (maj 2014 roku) i Gdańsku (czerwiec 2014 roku).
  Na zakończenie projektu planowana jest konferencja zamykająca, która odbędzie się w Warszawie (październik 2014 roku).
  W ramach projektu wyprodukowanych i wyemitowanych zostanie łącznie 10 odcinków programów (filmów) trwających do 15 minut. Tematyka programów obejmuje prezentację dobrych praktyk w godzeniu ról zawodowych i rodzinnych, promocję rozwiązań zarówno po stronie pracodawcy jak i w samej rodzinie, prezentowanie przykładów najlepszych praktyk funkcjonujących na rynku pracy.
  Ideą cyklicznego programu, emitowanego raz w miesiącu na antenie TVP Katowice i TVP Warszawa, jest promocja równouprawnienia w traktowaniu obowiązków zawodowych i rodzinnych obojga rodziców.
  Założeniem naszym jest przedstawienie przykładów rodzin, które doskonale łączą pracę zawodową i obowiązki rodzinne. Jest to możliwe dzięki pomocy zakładów pracy, zatrudniających rodziców, ale też dzięki ich wzajemnemu wsparciu i zrozumieniu.

  Poszukujemy przedsiębiorstw, które pochwalić się mogą dobrymi praktykami, ułatwiającymi pracę młodym rodzicom, ale również chcemy dotrzeć do rodziców, którzy chcieliby opowiedzieć o swoich doświadczeniach w sprawnym łączeniu codziennych obowiązków.

  Pozdrawiam
  Laura Krenzel
  (koordynator projektu)

 4. witam jak moge przesłać zdjecie do Pani

 5. Witam, w maju zostanę mamą 🙂 i mam pytanie, ponieważ moja już sie skończyła i do dnia porodu płaci mi ZUS, jaki numer NIP mam zabrać do szpitala? czy w takim przypadku mnie to nie dotyczy? zabrac nip zusu, czy byłgo pracodawcy, bo na zwolnieniu lekarskim wciaz ten widniej,,, prosze o odpowiedz 🙂

 6. witam jak można wysłać zdjecie dzidzia ?

 7. Często tu zaglądam – serdecznie gratuluję świetnego bloga. Zainspirowała mnie Pani do własnej inicjatywy – od niedawna sama postanowiłam zrobic użytek ze swojego macierzyństwa i zostac blogerką – piszę razem z koleżanką o wszystkim, co „naj dla dzieciaczków” – nie wiedziałam, że mnie to tak wciągnie, w wolnej chwili zapraszam do nas 🙂 I dziękuję za wiele cennych informacji, z których często korzystam.

 8. Witam 🙂 Cieszę, że tu zajrzałam. Moja córka również ma na imię Natalia i również urodziła się w czerwcu 2013, więc chyba będę tutaj częstym gościem 🙂 Pozdrawiam!

   1. Moja Zuzanka z 14 lipca 2013 😉 również często zaglądam.

 9. Witam 😉 Tak z ciekawości chciałabym zapytać czy Natalka już raczkuje?:) Pozdrawiam 🙂 Świetny blog! Też mam córcię z czerwca więc czyta się świetnie 🙂

  1. Zaczyna dopiero ale więcej pełza i ślizga się na macie. Kręci się wokół własnej osi. Jeszcze w tym tygodniu zrobię post o ukończonym 7 miesiącu 🙂 Pozdrawiam 🙂

 10. Witam chciałam sie zapytać o kilka rzeczy wciskam link gdzie moge Pani zadać pytanie ale mi to niechce wyskoczyć więc jak moge sie z Panią porozumieć?

 11. Witam serdecznie:) Ja, choć mam już czworo dzieci, to dopiero wkraczam w świat blogów:) Może blogowo niedoświadczona, ale życiowo i rodzicielsko na pewno bardziej:) Pani blog jest piękny, przejrzysty i …taki wiosenny?:) Pozdrawiam i życzę dużo pięknych dni i satysfakcji , jaką tylko Rodzicielstwo może dać:)) Monika

 12. Witam wyslalam zdjecie pani mojej coreczki ale jakos go nie widze :((

 13. Ja też mam córeczkę Natalię 🙂

 14. Świetny blog 🙂 zapraszam do mnie 🙂

 15. dzień dobry chciałam się zapytać jak można dodac zdjecie dziecka ?

Dodaj komentarz